GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 5511378
nr 551 1378
Vaser
2 st, Argenta, höjd: 17-20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:24:04
850 kr
750 kr
900 kr
950 kr
1.000 kr
Argenta